Kurumsal

Markalar

Sosyal Girişimler

Sürdürülebilirlik

İletişim

Sanat Aşk'tır , Aşk Sanat'tır !

Kurumsal

Aynen Entertainment, 2013 yılından günümüze Şivan Adalı tarafından kurulan Sanat Markalarını barındırmaktadır.

Tüm bu sanat markalarında yerli üretim ön plana çıkmakta olup, kültür ve sanat değerlerimizi yurt içi ve yurt dışında izleyicilerle buluşturmak yegane hedeftir. Bu bağlamda seyirci ihtiyaçlarından, izlenim sonrası seyirci memnuniyetine kadar geçen süreç büyük bir hassasiyet ve itina ile analiz edilmekte olup var oluş sebebimiz sayın seyircilerimizin görüş ve önerilerine her daim kulak verilmektedir.

Markalar

Alamet-i Harika

Sahne Sanatları projelerini hayata geçirmek için 2013 yılında faaliyete başladı. Sanat yönetmenleri tarafından hazırlanan, müzik ve görselliğin ön planda olduğu projeleriyle; geleneklerimizin hikayelerini sahneye taşırken, gösteri seviyesini üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Tüm dünya genelinde Akrobatlar, Müzisyenler ve Komedyenler ile çalışan Alamet-i Harika özel gösterimleri organize etmektedir.

Aynen TV

2014 yılında kendisine ait internet sitesi ve Youtube Kanalı üzerinden yayın yapan bir bağımsız televizyon kanalı olarak tasarlanmıştır.  Genç neslin ilgisinin internete yönelmesi ile yavaş yavaş eski popülerliğini kaybeden ana akım görsel ve yazılı medyanın, teknoloji çağında internete yenik düşmesi kaçınılmazdır.

Haber alma dışında özellikle mizah ve eğlence aracı olarak da interneti kullandığı son derece belirginleşmiştir.  İşte bu amaçla kendisini takip edenleri eğlendirmenin her türlü yolunu,

kaliteli bir mizah kullanarak takipçileriyle buluşturmayı amaçlar.

Tiyatro Sonsuz

İnsana duyulan ' Sonsuz ' saygı ve sevgi adına, 2014 yılında ilk oyunu ' Yalana Gel ' ile oyunlar sahnelemeye başladı. Tiyatro oyunları yazan, yöneten ve sahneleyen diğer yandan tiyatro oyuncularını sanat sektörüne kazandırmaya devam eden Tiyatro Sonsuz,

bireysel ve kurumsal olarak ' Yaratıcı Drama '  eğitimleri vermektedir.

Kumbaravan

2016 yılında faaliyete başlayan Kumbaravan.com, başta Tiyatro olmak üzere Sanat’a olan ilgiyi ve doluluk oranlarını arttırmak için kuruldu.  ' Komisyon ' ile değil, birlikte kazanma iş modeli ile faaliyet göstermektedir.

Özellikle şirket çalışanlarına, derneklere, vakıflara vb. kurumlara etkinliklerinizi tanıtır ve pazarlama araçlarını konuşturarak satışa aracı olarak toplu bilet satışı yapar, kampanyalar düzenler.

Sosyal Girişimleri

UniKumbaravan

Twitter ’da faaliyette olan ÜniKumbaravan, tüm üniversite öğrencilerine sadece ' Kültür & Sanat ' faaliyetlerinde; ücretsiz ' Bilet & Kitap ' sağlayarak öğrencilerin Kültür & Sanat alanlarındaki bilgi ve tecrübe katsayılarını arttırarak sosyalleşmelerini amaçlayan, kâr amacı olmayan sosyal girişimdir.

OkulKumbaravan

2017 yılında Twitter'da faaliyete başlayan OkulKumbaravan, Lise - İlköğretim - Anaokulu Öğrencilerine Öğretmenleri ile birlikte sadece ' Kültür ve Sanat ' alanlarında ücretsiz ' Bilet ve Kitap ' sağlayan

sosyal girişimdir.

BursKumbaravan

Öğrencilerin Kültür & Sanat bilgisini arttırmak amacıyla -etkinlik sahipleri ve yayınevlerinin de desteğiyle-

#KültürSanatBursu sağlamayı amaçlayarak Temmuz 2017 itibariyle başvuru almaya başlayan sosyal bir girişimdir.

BursKumbaravan'ın amacı; ülkemizde faaliyette olan kültür ve sanat kurumlarıyla, öğrenciler arasında bir köprü olarak,

karşılıklı etkileşimin sağlanması doğrultusunda daha kültürlü, sanatla iç içe bireyler yetişmesine neden olarak ülkemizi kalkındırmaktır. Bu köprüyü ayakta tutan şüphesiz en önemli unsur, bursiyerlere bu imkanların sağlanması amacıyla maddi desteğini esirgemeyen, öğrencilere 'Bilet' ve 'Kitap' satın alarak onlara burs veren kişi ve kurumlardır.

Kültür & Sanat Bursları, 2. Sanat Müzik, 3. Sanat Tiyatro, 5. Sanat Edebiyat ve 7. Sanat Sinema sanatlarından oluşmaktadır. Burs sağlamak isteyen kişi ve kurumların isteğiyle de, burs adı ve içeriği oluşturularak öğrencilerin faydalanması amaçlanmaktadır. Bu bağlamda öğrenci sayı sınırı olmaksızın, olabildiğince fazla öğrenciyi kültür ve sanatla buluşturmayı arzulamaktayız. Öğrencilere aktarılacak burslar; nakit para, hediye çeki ve benzeri unsurlar olmayıp, öğrencilerin onayıyla, tüm burs paketleri, 'Bilet' ve 'Kitap' tan oluşmaktadır.

DuvarKumbaravan

Kâr amacı olmayan, kültür ve sanatı üretenler ile, üretilen kültür ve sanatın ulaştığı halkımızı; kültür ve sanatı geliştirmek, sinerji yaratmak amacıyla bir araya getiren, Eylül 2017'de faaliyete başlayan sosyal bir girişimdir.

#KültürSanatDuvarı 'nın amacı; Seyirciler ve okuyucular, izledikleri etkinlikler ya da okudukları kitaplar hakkında duvara görüş, eleştiri yazıları yazarak direk olarak kültür ve sanatı üreten insanlara ulaşma fırsatı yakalamakta olup onlara, ürettikleri kültür ve sanat hakkında geri bildirim sağlamış olmaktadırlar. Aynı zamanda üreticilerin cevapları da şüphesiz aynı şekilde yayınlanarak etkileşim gerçekleşecek ve daha iyi kültür ve sanat üretimi gerçekleşmesi sağlanacaktır. Bu bağlamda seyirci ve okuyucu memnuniyetinin sağlanması amaçlanmaktadır.

Sürdürülebilirlik

' Sürdürülebilir Sanat ' kavramını benimsemiş ve içselleştirmiş olarak tüm faaliyetlerini sürdürmekte olan Aynen Entertainment,

gelecek planlarını yüksek kâr arzusu yerine sürdürülebilir kâr olarak belirlemiştir.

Bu bağlamda kaynaklarının büyük ve önemli bir bölümünü' İnsan Gücü ' oluşturmaktadır.

Projelerinde insanı insana insanla anlatmakta olduğundan dolayı, insana olan sevgi ve saygı şüphesiz olmazsa olmazdır.

' İnsan Kazanmak ' en önemli değerlerinden biridir, her şekil ve şartta paydaşları ve tabi ki seyircileriyle her zaman iletişimdedir.

Kişinin değil Kurumsal başarıları önemsemekte olup gelecek nesillere Sanat'ın nasıl aktarılacağı konusunda çalışmalar yürütmektedir.

İletişim

Gönderiliyor...

Hata oluştu, ilgileniyoruz..

Gönderildi : )

0 545 860 99 22

Bilgi@Aynen.com.tr

Kadıköy, İstanbul, Türkiye

© 2017 Aynen Entertainment, Tüm hakları saklıdır. Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde Kullanım Koşulları'nı okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.